• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół

W terminie od 01.03.2021r do 21.05.2021r. na terenie naszej placówki organizowana jest Akcja „Gorączka Złota PCK 2021”. Polega ona na zebraniu jak największej wagi „złotych” monet o nominałach 1 grosz, 2 grosze i 5 groszy.

Celem akcji jest promowanie idei wolontariatu w środowisku dziecięco – młodzieżowym, pozyskane fundusze pozwolą na dofinansowanie wypoczynków letnich organizowanych przez PCK oraz zajęć pozalekcyjnych dla potrzebujących dzieci z terenu Warszawy i Mazowsza.

Pomagamy poprzez wrzucanie złotych monet do puszki PKC znajdującej się przy wejściu głównym szkoły. Uczniowie klas I – III organizują klasową zbiórkę, zaś uczniowie klas starszych wspierają akcję indywidualnie. Każda klasa/osoba przynosząca zobowiązana jest do zważenia przyniesionych monet i wpisania się na listę.

Za największą wagę złotych monet klasy I – III zostaną nagrodzeni słodkim upominkiem, uczniowie z klas IV – VIII otrzymają uwagą pozytywną. Klasa która zbierze największą wagę monet otrzyma dodatkowe punkty w konkursie „Klasa z klasą”.

Zachęcamy dzieci i rodziców do włączenia się w akcję!

(Kliknij obraz i zobacz szczegóły)