• Szkoła Podstawowa

Wydarzenia 2022/2023

04 listopada reprezentowaliśmy naszą szkołę w Turnieju Siatkarskim Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sobolewie. Oprócz nas w turnieju wzięły udział drużyny: ZS nr 1 Garwolin (Ekonomik), ZSP Sobolew, ZSP Sobolew 2, Gimnazjum Sobolew, Gimnazjum Gończyce. W pierwszym meczu pokonaliśmy ZSP Sobolew 2, w drugim ZS nr 1 Garwolin i ze swojej grupy awansowaliśmy na 1 miejscu. W półfinale ograliśmy Gimnazjum Sobolew. W finale przyszło nam się zmierzyć ze sporo starszymi siatkarkami z ZSP Sobolew. Po zaciętym meczu musieliśmy uznać wyższość starszych koleżanek. Ostatecznie w turnieju zajęliśmy drugie miejsce. Wygraliśmy puchar, dyplom i medale a przede wszystkim świetną zabawę:)